Blog

Bulaşık Sırası - Gerilim, Korku IMDb:9.0
12 Nisan 2017 Çar

Öncelikle; bu blog çokça gülmenize ve Türk insanının ne kadar mizahşör olduğunu bir kez daha anlamanızı sağlayacak tweetler içermektedir smiley

Her şey Regal'in nisan ayında üniversite öğrencilerine bulaşık makinesi hediye etmek istemesiyle başladı..

Askıda Ne Var ekibi tarafından kurgulanan bu kampanya için atılan birbirinden komik tweetleri sizin için derledik, keyifli okumalardevil

4 adımda askıdan ürün veya hizmet kazanma
30 Mart 2017 Per

Öncelikle sizlere şunu ifade etmeliyiz; Askıda Ne Var sosyal girişimi, aylık ortalama 12.000 (on iki bin) üniversite öğrencisine ürün veya hizmet sağlamaktadır.

Siz de "Her twiti RT'liyorum hala hiç bir şey kazanmadım" diyorsanız bir şeyler yanlış gidiyor demektir! Birkaç basit adımda, askıdan ürün veya hizmet kazanmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız ve bu adımların hepsini tamamladığınızda kazanmanın sadece şansa bağlı olmadığını anlayacaksınız.

Hadi başlayalım!


 

Regal Çamaşır Makinesi Kampanyası
24 Şubat 2017 Cum

Geçtiğimiz Ocak ayında Regal desteğiyle 3 üniversite öğrencisine Çamaşır Makinesi hediye ettiğimiz kampanya için atılmış birbirinden eğlenceli yanıtları derledik.

Kampanyaya katılmak isteyenler Whatsapp’tan bir arkadaşına “Kanka benim çamaşırlar bayağı birikmiş de sana zahmet bir yıkama şansın var mı?” yazılı mesajı gönderip gelen cevabı #sanazahmet hashtag'i ile paylaştılar. Katılanların tümü üniversite öğrencisi olunca bakın ne twitler atıldı.