Askıdan Ürün veya Hizmet Kazanmanın YollarıÖncelikle sizlere şunu ifade etmeliyiz; Askıda Ne Var sosyal girişimi, aylık ortalama 12.000 (on iki bin) üniversite öğrencisine ürün veya hizmet sağlamaktadır.

Siz de "Her twiti RT'liyorum hala hiç bir şey kazanmadım" diyorsanız bir şeyler yanlış gidiyor demektir! Birkaç basit adımda, askıdan ürün veya hizmet kazanmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız ve bu adımların hepsini tamamladığınızda kazanmanın sadece şansa bağlı olmadığını anlayacaksınız.

Hadi başlayalım!


 

1- Sitemize üye olun.

Duymayan kalmasın! Tüm kampanyalarımızı artık www.askidanevar.com üzerinden açıklıyoruz. Sisteme dahil olmayan bir üniversitelinin ürün veya hizmetlerden yararlanması mümkün değildir.

"Nasıl üye olacağız?" dediğinizi duyar gibiyiz..

Yapmanız gereken buradan üyelik bilgilerini doldurmak ve mail adresinize gelen onay mailini kontrol edip üyeliği tamamlamak, bu kadar basit wink Üyeliğinizi Facebook veya Twitter arayıcılığıyla giriş yaparak tamamlamanız da mümkün.


2- Öğrenci Üyeliği'ne geçiş yapın.

Sitemizde iki tip üyelik mevcut, 1. adımda anlattığımız üyelik; Askıya Bırak işlemi gibi gönüllü olarak destek olmak isteyen veya iletişim formundan bize mail atmak isteyen üyelerimiz için vardır.

1. adımı tamamladıktan sonra; sizi sistemde öğrenci olarak tanımlayacak Öğrenci Üyeliği ise, askıda bulunan yemek menülerinden tutun da; sinema bileti, tişört, konser bileti vb. ürün ve hizmetlerden faydalanabilir olmanızı sağlayacaktır.

-Öğrenci Üyeliği'ne geçmenin 2 yolu var.-

Bunlardan ilki; üniversiteniz tarafından sağlanan öğrenci mail adresinizi, Öğrenci Üyeliği bölümünde ilgili yere yazdıktan sonra, girdiğiniz öğrenci mailine gelecek bir onay işlemiyle üyeliği tamamlamanız.

Not: Üniversitelerin mail protokollerinde oluşabilecek uyumsuzluklarda, maillerde geç gelme veya gelmeme gibi durumlarla karşılaşmak mümkün. Bu nedenle ikinci yolu düşündük..

E-devlet üzerinden edinebileceğiniz öğrenci belgenizin PDF formatlı halini(siteden bu formatta indirebilirsiniz) veya öğrenci işlerinizden alabileceğiniz öğrenci belgenizin fotoğrafını yükleyerek de Öğrenci Üyeliği'ne geçiş yapabilirsiniz.

Dipnot: Lütfen böyle fotoğraflar atmayınız.


3- Sadece Twitter'dan RT yapmayın.

Kampanyaları kazanacak kişiler, sistemimizdeki algoritma tarafından seçildiği için mutlaka sistem üzerinden Retweet yapmanız gerekmektedir. 

Twitter ile olan iletişim aksaklıkları dolayısıyla sitemiz üzerinden yaptığınız RT'ler Twitter sayfanızda görünmüyor..  

Bu aksaklığın giderilmesi ise sizin elinizde..

Sitemizden ve Twitter'dan ayrı ayrı retweet yaparsanız, kampanyalara katılmış oluyorsunuz.. Bu işlemi yapmanız, izlemeyi çok istediğiniz bir filmi bedavaya getirebilmeniz için büyük önem arz ediyor. 


4- Her gün, hatta günde bir kaç kez mailinizi kontrol edin.

Sitemizde açıklanan kampanyaların bilgilendirmesi mail yolu ile yapılıyor.

Olası kazanma durumlarınızda; sistemimizde kayıtlı öğrenci mailinize, eğer öğrenci mailiniz yoksa üye olurken kullandığınız mailinize Tebrikler! X ürünü kazandınız! yazılı, sizi mutluluğun nirvanasına taşıyacak mailler atıyoruz.


Askıda Ne Var siz üniversite öğrencileri için var. Söylediklerimizi uygulayarak askıdan bedava bir şeyler kazanmak çok kolay. Size tavsiyemiz; kampanyalara katılırken çok seçici olmamanız. Askıya bırakılan her kampanya ekibimiz tarafından sizin için değerlendirdikten sonra yayınlanıyor. Bu sebeple katılacağınız her etkinlik, kazanacağınız her ürün sizinle birlikte bir hikayenin parçası oluyor, bunu unutmayın. 

Biz, bir şeyleri paylaşmayı kendimize görev biliyoruz. Sizler de RT ve/veya Paylaşım yaparak kampanyalarımızı arkadaşlarınızla paylaşın, bu hikayeye başkalarını dahil edin.