Gönüllülük Başvurusu


Önemli Not: Formu doldurabilmek için linki tarayıcınızdan açmanız gerekir. Instagram içinde açılan pencerelerde formu dolduramayabilirsiniz.


Daha fazla üniversite öğrencisine ürün&hizmet sağlamak için harekete geçiyoruz! Tamamı gönüllülerden oluşan ekibimize yeni dönemde katılacak ekip arkadaşları arıyoruz!

Aşağıdaki koşulları kabul eden ve başvuru formunu dolduran kişiler arasından sınırlı sayıda üniversite öğrencisi ekibimize dahil edilecektir.

Son başvuru: 15 Ekim 2019 Saat 17:00


Koşullar:

1. Üniversite öğrencisi olmak: Ekibimizde yer almak isteyen herkes Türkiye'deki bir üniversitede kayıtlı bir üniversite öğrencisi olmalıdır. Okunan üniversite veya akademik başarı değerlendirme kriterlerimiz arasında değildir.

2. Yaşanılan Şehir: Başvuru yapan kişinin ekibimizde yer alması için Türkiye sınırları içindeki herhangi bir şehirde yaşaması yeterlidir. Yaşanılan şehir değerlendirme kriterlerimiz arasında değildir.

3. Başvuru tarihleri: Sadece 12 Ekim 2019 10:00 ile 15 Ekim 2019 17:00 tarihleri arasında başvuru yapan adaylar başvuru yapmış sayılır.

4. Değerlendirmeler 18 Ekim 2019 17:00 tarihine kadar yapılır. Bu tarihe kadar iletişime geçilmeyen adayların başvuruları ileri bir dönemde değerlendirilmek üzere veri tabanımıza kaydedilecektir.


Askıda Ne Var'ın gönüllü ekibinde yer aldığında;

  1. Askıda Ne Var’ın yarattığı sosyal etkide senin de payın olacak. Yılda 5 milyon TL değerinde askıya bırakılan yemek, ürün ve hizmetin değerini birlikte daha da yukarı çıkaracağız.
  2. Takım çalışması, fikir ve proje geliştirme, iş yönetimi ve gönüllü organizasyon yönetimi gibi alanlarda deneyim sahibi olacaksın.
  3. Yeni mezun iş başvurularında aranan “Gönüllü Faaliyetler” kısmını Askıda Ne Var referansı ile dolduracaksın.
  4. İçerik üretimi ve sosyal medya pazarlaması alanlarında deneyim sahibi olacaksın.
  5. Verilen hedefleri tutturduğunda hediyeler kazanacaksın. Takımca yapılan eğlenceli etkinliklerin aranan kişisi olacaksın.

Bütün bunları yaparken çok iyi vakit geçireceksin.


Başvuru: https://forms.gle/EjtZ8XrmJEzFFxMd9

 


Başvuru sayfasını paylaşarak tüm arkadaşlarının duymasına katkıda bulun.