Paylaşmayı Seviyorum!Marmara Forum'daki restoranlarda askıya yemek bırakın.


Marmara Forum ve Askıda Ne Var ile "Paylaşmayı Seviyorum" İş Birliği

Ramazan ayında Marmara Forum ile öğrencilere ücretsiz yemek, kitap, kıyafet, etkinlik bileti ve hediyeler veren Askıda Ne Var ortaklığıyla anlamlı iki proje hayata geçti. "Paylaşmayı Seviyorum" teması altında yapılan projede, İstanbul'un en çok ziyaretçiye sahip alışveriş merkezlerinden biri olan Marmara Forum'da ziyaretçiler üniversite öğrencileri için yemek ısmarladı. Dileyen ziyaretçiler Marmara Forum'daki restoranlarda yemek yedikten sonra kendilerinden sonra gelip yemek yiyecek öğrencinin hesabını ödedi. Dileyen ziyaretçiler de www.askidanevar.com adresini ziyaret ederek Türkiye'nin her yerinden istedikleri kadar öğrenciye yemek ısmarladı. Paylaşma zamanı olan Ramazan ayı, paylaşma yeri olan Marmara Forum'da yeniden anlam kazandı.


"Paylaşmayı Seviyorum" Projesi ile Ziyaretçilere Sürpriz

Marmara Forum'un girişine sürpriz bir metal dedektörü cihazı konuldu. Her şeyden habersiz bir şekilde AVM'ye giren ziyaretçiler, metal eşyalarını bırakıp geçmelerine rağmen metal dedektörü sinyal vermeye devam etti. Güvenlik görevlisi sürprizden habersiz olan ziyaretçilerden güvenlik nedeniyle kendisine eşlik etmesini istedi. Ziyaretçiler şaşkınlık içinde kendilerini TV ekranında canlı yayın halindeki üniversite öğrencisinin bulunduğu bir odada buldu. Üniversite öğrencisi ziyaretçilere "AVM girişindeki dedektörün içlerindeki paylaşma sevgisini keşfettiği için odaya alındıklarını" belirtti. Ziyaretçilere üniversite hayatlarıyla, iyilik ve paylaşmak ile ilgili birkaç soru sordu. Sohbetin arkasından üniversite öğrencisi ziyaretçileri iyilik yapmaya, üniversite öğrencileri için yemek ısmarlamaya davet etti. Paylaşma ayı olan Ramazan ayında ziyaretçiler kayıtsız kalmadı ve üniversite öğrencilerine yemek ısmarladı.
TV ekranındaki canlı yayında ziyaretçilerle sohbet eden öğrenci, yemek ısmarlayan ziyaretçilerin olduğu yere sürpriz bir şekilde girdi, kendilerini tebrik etti ve Marmara Forum'un bu iyiliğin karşılığında kendilerine verdiği hediyeyi takdim etti.


“Paylaşmayı Seviyorum” Projesi ”Paylaşma Ekranı” ile Sürüyor

Askıda Ne Var ekibi, Marmara Forum'un içine ziyaretçilerle canlı sohbet edilebilen bir TV ekranı kurdu. TV ekranında yer alan Askıda Ne Var gönüllüsü öğrenciler Paylaşma ayı olan Ramazan'ı paylaşma yeri olan Marmara Forum'da yaşayabilmek için ziyaretçilerle bir araya geliyorlar. Öğrenciler, TV ekranının içinden ziyaretçilere selam vererek, el sallayarak dikkatleri üzerlerine topluyor. Kendilerine katılmak isteyen ziyaretçilerle öğrencilik hayatları hakkında, paylaşmak, iyilik ve Ramazan ayı hakkında sohbet ediyorlar. Dileyen ziyaretçiler Marmara Forum restoranlarında veya Askıdanevar.com üzerinden tüm Türkiye'deki öğrencilere yemek ısmarlayabiliyor.

 
Ramazan ayı boyunca bu anlamlı paylaşma hareketine katılabilir, Marmara Forum'u ziyaret ettiğinizde bir restoranda "Askıya yemek bırakmak istiyorum." diyerek ve ücretini ödeyerek yemek ısmarlayabilirsiniz. Dilerseniz www.askidanevar.com adresini ziyaret ederek Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversite öğrencileri için askıya yemek bırakabilirsiniz.


Kampanyalar

Kampanyaya katılmak için tıklayın.


Kampanyaya katılmak için tıklayın.


Kampanyaya katılmak için tıklayın.


Kampanyaya katılmak için tıklayın.